براقیت و محافظت از رنگ بدنه و کروم

اسپری محافظ و آبگریز رنگ اکستریم کد ۲۴۳۴۰۰

SONAX XTREME Spray+ Protect spray sealant

اسپری محافظ و آبگریز رنگ اکستریم سوناکس، عمق رنگ سطوح را بهبود می بخشد و یک پایان درخشان را به ارمغان می آورد.

شامپو محافظ بدنه و آبگریز اکستریم کد-۲۴۴۲۰۰

SONAX XTREME Wash+ Protect Wash Sealant

سریع ترین راه برای یک شست و شو براق، محافظت در مقابل لکه های آب و حشرات در طولانی مدت با خاصیت آبگریزی بسیار بالا بر روی سطح اتومبیل

 

اسفنج سوپر سافت سوناکس دو عددی-کد۴۱۷۱۴۱

SONAX Sponge Applicator -Super Soft

اسفنج بسیار نرم مناسب برای واکس کردن و استفاده از انواع لوسیون ها است.که با جایگیری مناسب در دست و قابلیت انعطاف پذیری بالا به داخل کوچکترین گوشه ها و شکاف ها وارد می شود.

 

تمیزکننده تودوزی و آلکانترا-کد۲۰۶۳۰۰

SONAX XTREME Upholstery & Alcantara cleaner

برای پاک کردن انواع لکه ها مانند شکلات، بستنی، ذغال، قهوه و…از روی انواع پارچه داخل ماشین، لوازم خانگی، فرش، پوشش سقف و آلکانترا کاربرد دارد. این محصول دارای خاصیت از بین برندگی بو نیز هست که همزمان با پاک کردن سطوح بوهای ناخوشایند مانند بوی سیگار و حیوانات را از بین میبرد.

چراغ ها

کیت ترمیم چراغ جلو سوناکس-کد۴۰۵۹۴۱

SONAX Headlight Restoration Kit

کیت ترمیم چراغ جلو سوناکس، برای ترمیم آسان و مقرون به صرفه چراغ های جلوی خودرو که بر اثر گذشت سال ها زرد و مات شده اند طراحی شده است. این محصول شفافیت روز اول چراغ های جلوی خودرو را به آن ها باز می گرداند. 

سیلانت ومحافظ چراغهای جلو پلاستیکی-کد۲۷۶۰۴۱

SONAX PROFILINE Headlight Protection

سیلانت و محافظ چراغهای جلوی پلاستیکی سوناکس برای چراغ هایی است که  قبلا با استفاده ازمحصول پولیش چراغ، پولیش شده است.

پولیش چراغ سوناکس-کد۲۷۶۱۴۱

SONAX PROFILINE Headlight Polish

پولیش چراغ سوناکس یک پولیش زبر مخصوص برای جلا بخشیدن به چراغ های زرد ومات شده است. این محصول خط و خش های کوچک تا متوسط را از بین برده، و شفافیت اولیه را باز می گرداند. همچنین پولیش چراغ سوناکس حداکثر بازده روشنایی را تضمین می کند.

شیشه شوی ۱:۱۰۰ با رایحه اقیانوسی- کد ۳۸۸۱۴۱

Clear View 1:100 Concentrate

یک افزودنی بسیار غلیظ شیشه شوی و مناسب فصل تابستان است. از بین برنده اثر حشرات، روغن و چربی و دوده است.همچنین این محصول سیلیکون و لایه خیره کننده خطرناکی که شب ها در اثر تابش چراغ خودروهای دیگر روی شیشه جلو ایجاد می شود، را نیز از بین می برد.این محصول روی چراغ های جلوی ضد تابش خیره کننده اثر منفی نمی گذارد و ایده آل برای چراغ های با کیفیت بالای زنون و چراغ های جلوی پلاستیکی است.

چرم و پارچه

لکه بر سوناکس-کد۶۵۳۲۰۰

SONAX Stain Remover

لکه بر قوي ترين و پايدارترين لكه ها از جمله گريس، روغن و … را از پارچه تودوزی، موكت كف، فرش و …، پاك می کند و هيچ اثری از خود بر جای نمی گذارد. برای از بين بردن باقيمانده و اثر چسب، نيز می توان از لکه بر استفاده كرد.

فوم تمیزکننده چرم حرفه ای – کد ۲۸۱۳۰۰

SONAX PROFILINE Leather cleaner foam 

فوم تمیزکننده چرم حرفه ای سوناکس، پاک کننده فوم چرم با قدرت پاک کننده ای بسیار بالا برای چرم و از رنگدانه های چرم طبیعی ساخته شده. دارای بالاترین قدرت پاک کنندگی بدون آسیب رساندن به الیاف و رنگ چرم

برس چرم و پارچه سوناکس-کد۴۱۶۷۴۱

SONAX Textile & Leather Brush

برس چرم و پارچه با طراحی ارگونومی برای تمیز کردن به صورت خشک یا با استفاده از مواد برای چرم و پارچه استفاده می شود. این محصول ایده آل برای استفاده به همراه محصولات تمیز کننده چرم و پارچه است.

بوبر قوی سوناکس-کد۲۹۲۲۴۱

 SONAX Car Breeze

بوبر قوی، بوهای نامطبوع از جمله بوی سیگار و حیوانات خانگی را به سرعت از بین می برد. این محصول با بوی مطبوع، تازگی دلچسبی به اطراف شما می بخشد. از بوبر قوی می توان به جز استفاده در اتومبیل، در خانه و برای لوازمی مانند پرده، پارچه، کفش، فرش، موکت و لباس نیز استفاده کرد.

داشبورد و پلاستیک

اسفنج جرم گیر سوناکس-کد۴۱۶۰۰۰

SONAX Dirt Eraser

اسفنج جرم گیر مخصوص پاک کردن لکه و کثيفی پايدار از روی قطعات پلاستيک در داخل اتومبيل است. این محصول حتی بازمانده های کار پوليش از روی قطعات پلاستيکی بدنه، را نیز پاک می کند.

تمیز کننده داخل اتومبیل سوناکس-کد۳۲۱۲۰۰

SONAX Interior Cleaner

از تميز كننده داخل اتومبيل برای از بين بردن كثيفی و لكه های قوی از روكش های صندلی پارچه ای و چرمی، تودوزی، موكت و انواع پوشش های كف و سقف اتومبيل استفاده می شود. تميز كننده داخل اتومبيل، به درون الياف نفوذ كرده و رنگ های آن ها را زنده می كند.

اسپری محافظ کاکپیت با رایحه استوایی-کد۳۶۱۲۴۱

SONAX Cockpit Cleaner Matt Effect Tropical Sun

اسپری محافظ کاکپیت با رایحه استوایی یک اسپری پاک کننده و محافظ قطعات پلاستیکی داخل اتاق به صورت مات است. این محصول خاصیت ضد گرد و غبار دارد و الکتریسیته ساکن ایجاد نمی کند و باعث دیرتر کثیف شدن قطعات پلاستیکی می شود

تمیز کننده و محافظ قطعات پلاستیک-کد۲۰۵۱۴۱

SONAX Plastic Care Interior & Exterior

تمیز کننده و محافظ قطعات پلاستیک محصولی کامل و همه کاره برای تمام اجزاء خودرو است. که تمامی قطعات پلاستیکی داخل خودرو را کاملا تمیز کرده و باعث دوام و محافظت آن ها می شود. با استفاده از این محصول، سطوح قطعات پلاستیکی داخل مانند داشبورد، رودری ها، صفحه کلید ها، کنسول و قطعات پلاستیکی رنگ نشده بدنه و موتور به سادگی و باسرعت درخشان میشود.

رینگ و لاستیک

پوشش محافظ رینگ سوناکس-کد۲۳۶۱۰۰

SONAX XTREME Wheel Rim Coating

پوشش محافظ رینگ یک لایه شفاف بر پایه نانو تکنولوژی با ماندگاری طولانی بر روی رینگ ایجاد می کند. این محصول از نشستن کثیفی و اثرات جاده روی رینگ جلوگیری می کند و تمیز کردن رینگ ها را ساده تر کرده و به آن سرعت می بخشد.

ژل براق کننده تایر-کد۲۳۵۱۰۰

SONAX XTREME Tyre Gloss Gel

با استفاده از ژل براق کننده تایر می توانید به هر نوع تایر ظاهری مشکی و براق دهید. فرمول پیشرفته و جدید ژل براق کننده تایر سوناکس، باعث محافظت از لاستیک در برابر ترک و بی رنگ شدن آن می شود.

فرچه رینگ سوناکس-کد۴۱۷۵۴۱

SONAX Wheel Rim Brush Ultra-Soft

فرچه رینگ سوناکس برای دسترسی آسان در تمیز کردن کامل رینگ های خیلی جرم دار همراه با شوینده های رینگ استفاده می شود. گرده های لنت ترمزوآلودگی های جاده باعث ایجاد لکه هایی سر سخت بر روی رینگ خودرومی شوند که با دسترسی آسان میتوان به راحتی آن را تمیز کرد. 

رینگ شوی پر قدرت اکستریم-کد۲۳۰۴۰۰

SONAX XTREME Rim Cleaner Full Effect PLUS

رينگ شوی پر قدرت اکستريم یک تميز کننده ويژه، بسيار موثر و بدون اسيد، برای انواع رينگ فولادی و آلياژی است. با استفاده از این محصول سرسخت ترین لکه ها اعم از خاک، گرد و غبار ترمز سوخته، روغن و لاستيک باقی مانده و گرد و خاک جاده، به راحتی از بین می رود.

سپر و قطعات پلاستیکی بدنه

اسپری محافظ قطعات لاستیکی-کد۳۴۰۲۰۰

SONAX Rubber Protectant

با استفاده از اسپری محافظ قطعات لاستیکی،میتوانید تایر و قطعات لاستیکی خودرو را تمیز کنید. این اسپری خاصیت الاستیسیته دارد که طول عمر لاستیک ها را تقویت میکند.

بازساز پلاستیک مشکی سوناکس-کد۴۰۹۱۰۰

SONAX Plastic Restorer Black

بازساز پلاستیک مشکی سوناکس به شکلی با دوام و ماندگار، قطعات پلاستیکی سفیدک زده و مات شده روی بدنه خارجی ماشین را که تحت تاثیر محیط قرار گرفته و فرسوده شده اند را ترمیم و بازیافت می کند.

پاک کننده حشرات سوناکس-کد۵۳۳۲۰۰

SONAX Insect Remover

پاک کننده حشرات، یک پاك كننده مخصوص برای پاك كردن و تميز كردن حشرات خشك شده روی شيشه، رنگ، كروم و سطوح پلاستيكی است. با پاک کننده حشرات سرسخت ترین اثرات حشرات حتی خشك شده روی سطوح پاک خواهند شد.

محافظ قوی برای قطعه،سطوح مصنوعی-کد۳۸۳۰۴۱

SONAX Trim Protectant Silky Matt

محافظ قوی برای قطعات، سطوح مصنوعی و پلاستيك يك امولسيون محافظ بسيار قوی است و از درون فعاليت کرده و قطعات پلاستيكی و لاستيكی را تميز می کند. همچنین از تاثيرات محيطی و بخصوص تاثير UV و اُزن محافظت خواهد کرد.

شستشوی بدنه

شامپو و واکس سوناکس-کد۳۱۳۲۰۰

SONAX Wash & Wax

شامپو و واکس سوناکس برای یک شستشوی کامل، در کنار محافظت و نگهداری از رنگ بدنه کاربرد دارد و یک محصول تمیز کننده، محافظ یکجا و همزمان است. شامپو و واکس کثیفی بدنه را کاملا از بین می برد.

شامپو براق کننده غلیظ ۱ لیتری-کد۳۱۴۳۰۰

SONAX Gloss Shampoo Concentrate

شامپو براق کننده غليظ 1 لیتری با غلظت و قدرت پاک کنندگی زياد برای شستشوی دستی اتومبيل کاربرد دارد. این محصول جرم های ناشی از آلودگی جاده و محيط را به سرعت و به آسانی از سطح رنگ پاک می کند.

اسپری پاک کننده قیر سوناکس کد۳۳۴۲۰۰

SONAX tar Remover

اسپری پاک کننده قیر،لکه های قیر، روغن و سایر خراشهای خیره کننده را به طور کامل پاک میکند.حتی باقی مانده برچسب و اسپری های محافظ زیر کف به سرعت و به طور کامل برداشته می شود.پاک کردن به طور مستقل، بدون نیاز به مالش یا خراش صورت میگیرد.

شامپو محافظ بدنه و آبگریز اکستریم کد-۲۴۴۲۰۰

  SONAX XTREME Wash+Protect Wash Sealant 

شامپو محافظ بدنه و آبگریز اکستریم، سریع ترین راه برای یک شست و شو براق،محافظت در مقابل لکه های آب و حشرات در طولانی مدت با خاصیت آبگریزی بسیار بالا بر روی سطح اتومبیل شما 

 

تیغه آبگیر سوناکس-کد۴۱۷۴۰۰

SONAX Flexi Blade

تیغه آبگیر سطوح مرطوب را به سرعت و به نرمی، آبگيری می کند. آبگیری کردن خودرو از مراحل مهم شستشوی خودرو است. با استفاده از تیغه آبگیر، هیچ خط و خشی در سطح بدنه خودرو شما به وجود نمی آید.

شامپو براق کننده غلیظ۵لیتری-کد۳۱۴۵۰۰

SONAX Gloss Shampoo Concentrate

شامپو براق کننده غليظ 5 لیتری با غلظت و قدرت پاک کنندگی زياد برای شستشوی دستی اتومبيل کاربرد دارد. این محصول جرم های ناشی از آلودگی جاده و محيط را به سرعت و به آسانی از سطح رنگ پاک می کند. شامپو براق کننده غليظ 5 لیتری سوناکس بدون فسفات است.

اسفنج شستشوی مایکروفایبر-کد۴۲۸۱۰۰

SONAX Microfibre Sponge

اسفنج شستشوی مایکروفایبر برای شستشوی بدنه استفاده می شود. این محصول دارای دو سطح متفاوت است. الیاف بلند کاموایی که مقدار زیادی از آب را به خود جذب می کند و باعث کف فراوان شامپو می شود و سطح صاف که قابلیت پاک کردن کثیفی های سر سخت تر مانند اثرات برخورد حشرات را دارد.

حوله مایکرو فایبر سوناکس-کد۴۵۰۸۰۰

SONAX Microfibre Drying Cloth

حوله مایکرو فایبر سوناکس یک محصول ایده آل برای خشک کردن بدنه خودرو است. با استفاده از این محصول، در زمان، صرفه جویی می شود. در صورت استفاده از حوله مایکرو فایبر، به لطافت بدنه خودروی شما صدمه وارد نمی شود. فقط کافی است، پس از شستشو، بدنه خودرو را با این محصول خشک کنید.

شیشه و شیشه شوی

شیشه شوی غلیظ ۱ به ۱۰۰ سوناکس-کد۳۷۱۰۰۰

SONAX Clear View 1:100

مکمل شیشه شوی خیلی غلیظ که فقط 25 میلی لیتر از شيشه شوی غليظ 1 به 100، برای 2/5 لیتر مایع شوینده کفایت می کند.

شیشه شوی ۱:۱۰۰ با رایحه اقیانوسی- کد۳۸۸۱۴۱

SONAX Clear View 1:100

مکمل شیشه شوی خیلی غلیظ که فقط 25 میلی لیتر از شيشه شوی غليظ 1 به 100، برای 2/5 لیتر مایع شوینده کفایت می کند.

اسپری شیشه پاک کن سوناکس-کد۳۳۸۲۴۱

SONAX Clear Glass

قابلیت پاک کردن تاثیر حشرات، آلودگی، ذرات اگزوز و نیکوتین از شیشه و چراغ ها، بدون برجا گذاشتن اثر و از بین بردن لایه های چربی شیشه و آینه های داخل اتومبیل

شیشه شوی ضد یخ سوناکس-کد۳۳۲۳۰۰

SONAX Antifreeze & Clear View

جهت مقابله با يخ زدگی با قدرت پاک کنندگی قوی، جهت پاک کردن روغن، نمک و املاح .جلوگیری از يخ زدگی پاشنده ها و سطح شيشه. دارای رایحه مطبوع

محصولات حرفه ای

ابزار پاشش ۵ لیتر سوناکس-کد۴۹۶۰۰۰

SONAX Low Pressure Atomizer

ابزار پاشش 5 لیتر سوناکس یک ابزار پاشش تحت فشار با حجم 5 لیتر است.

تفنگ تورنادور سوناکس-کد۴۱۶۹۴۱

SONAX Tornador

تفنگ تورنادور سوناکس یک ظرف پاشش مایعات تمیز کننده به وسیله هوای فشرده است، که مایعات شوینده را با چرخش و تحت فشار اسپری می کند.

سیلانت و محافظ چراغ جلو-کد۲۷۶۰۴۱

SONAX PROFILINE Headlight Protection

سیلانت و محافظ چراغهای جلوی پلاستیکی سوناکس برای چراغ هایی است، که  قبلا با استفاده ازمحصول پولیش چراغ (پولیش چراغPROFILINE Headlight Polish) پولیش شده است.

محافظ رنگ نانوپرو سوناکس-کد۲۳۶۰۴۱

SONAX PROFILINE Nano Paint Protect

محافظ رنگ نانوپرو سوناکس، رنگ اتومبيل شما را با يک لايه هيبريدی با ذرات نانو که مانند شيشه سخت است، تا 12 ماه  محافظت می کند. محافظ رنگ نانوپرو سوناکس، آسيب های ناشی از جرم های محيطی، حشرات و املاح سنگين آب و باران، را کاهش داده و شست و شوی اتومبيل شما را آسان تر می کند.

محصولات زمستانی

شیشه شوی ضد یخ سوناکس-کد۳۳۲۳۰۰

SONAX Antifreeze & Clear View

شيشه شوی ضد یخ سوناکس جهت مقابله با يخ زدگی با قدرت پاک کنندگی قوی، جهت پاک کردن روغن، نمک، املاح و ديگر کثيفی های فصل زمستان کاربرد دارد. همچنین این محصول، از يخ زدگی پاشنده ها و سطح شيشه جلوگيری می کند. شيشه شوی ضد یخ سوناکس همراه با بوی مطبوع تاثيری روی رنگ، کروم، لاستيک و قطعات پلاستيکی ندارد.

مصارف خانگی

اسفنج جرم گیر سوناکس-کد۴۱۶۰۰۰

SONAX Dirt Eraser

اسفنج جرم گیر سوناکس، مخصوص پاک کردن لکه و کثيفی پايدار از روی قطعات پلاستيک در داخل اتومبيل است. این محصول حتی بازمانده های کار پوليش از روی قطعات پلاستيکی بدنه، را نیز پاک می کند.

اسپری شیشه پاک کن سوناکس-کد۳۳۸۲۴۱

SONAX Clear Glass

با استفاده از اسپری شیشه پاک کن سوناکس بدون بجا گذاشتن هر اثری و به راحتی می توان تاثیر حشرات، آلودگی، ذرات اگزوز و نیکوتین را از شیشه ها و چراغ ها پاک کرد. این محصول، لایه های چربی شیشه ها و آیینه های داخل اتومبیل، را از بین می برد.

لکه بر سوناکس-کد۶۵۳۲۰۰

SONAX Stain Remover

لکه بر سوناکس قوي ترين و پايدارترين لكه ها از جمله گريس، روغن و … را از پارچه تودوزی، موكت كف، فرش و …، پاك می کند و هيچ اثری از خود بر جای نمی گذارد. برای از بين بردن باقيمانده لکه ها و اثر چسب، نيز می توان از لکه بر سوناکس استفاده كرد.

حوله مایکرو فایبر مصرف خارجی-کد۴۱۶۲۴۱

SONAX Microfibre Cloth Exterior

حوله مايکرو فايبر مصرف خارجی دو عددی سوناکس با قابليت بالای پاک کنندگی و جذب، برای پاک کردن باقيمانده های واکس و پوليش، ايده آل است. در صورت استفاده به صورت خشک، بهترين نتيجه را در بر خواهد داشت. هر بسته این محصول حاوی دو عدد حوله است. قابلیت جذب بالای آب در حوله مايکرو فايبر مصرف خارجی دو عددی سوناکس، آن را برای خشک کردن بدنه خودرو نیز بسیار ایده آل می کند.

 

موتور و فنی

اکتان پاور سوناکس-کد۵۱۴۱۰۰

SONAX Octane Power

اکتان پاور سوناکس،عدد اکتان بنزين را تا 6 واحد افزایش می دهد. که باعث کاهش مصرف سوخت شده و از آسيب ديدن موتور توسط بنزين اکتان پايين، جلوگيری می کند و باعث محافظت سيت سوپاپ می شود.

موتور شوی سرد سوناکس-کد۵۴۳۲۰۰

SONAX Engine Cold Cleaner

 موتور شوی سرد سوناکس یک شوینده سریع و مطمئن هر گونه روغن و گریس از موتور اتومبیل، قطعات صنعتی و ابزار است. این محصول به داخل دست نیافتنی ترین و سخت ترین مناطق نفوذ کرده و اثر می کند که بدون فسفات است.

موتورشوی داخل سوناکس-کد۵۱۱۲۰۰

SONAX Easy Off Engine Cleaner Flush

موتور شوی داخل سوناکس به طور کامل باقیمانده های گریس و روغن های سفت شده داخل موتور را از بین می برد و اجزا آن را روان می کند. این محصول، روغن های کاملا سوخته و اکسیده شده را رقیق و حل کرده تا به راحتی تخلیه شود.

اسپری پنچر گیر و بادکننده لاستیک-کد۴۳۲۵۰۰

SONAX Tyre Fix

اسپری پنچر گیر و بادکننده لاستیک مخصوص پنچرگیری تایر، بدون باز و بسته کردن آن است که همزمان با گرفتن پنچری لاستیک آن را باد نیز می کند و برای تمام لاستیک های استاندارد بزرگ تر از 16*195 قابل استفاده است. این محصول سوناکس کاربردی، سریع و ایمن می باشد.

Wanting for a quick and certainly option to the dissertation composing problem? Acquire solid crafting program right here. Top notch, fast conclusion, well timed conversation essays.